V den, kdy jsme s Gretou nafotily pár fotek, bylo takové horko, že jsem skoro nevěřila tomu, že by něco vyšlo tak dobře, že bych to zveřejnila, ale Gretina mailová zásilka mě, jako vždy, mile překvapila. Fotilo se u Národního divadla, kde dne 1.7. vznikla zelená instalace Victoria Pragensis ve spolupráci umělce Juráše Lasovského a Haenke Botanical Lab.

Já mám ráda přírodu, květiny, Prahu, její architekturu a kontrasty, takže jsem dílo samozřejmě musela okouknout. A při té příležitosti vzniklo i pár, za mě neobvyklých, fotek. Moc často se totiž podobně neodhaluji, ať už je sebevětší horko, a když už, nevyhledávám v takových dnech fotografy. Ale tak stalo se. Výsledek se mi líbí a třeba bude i vám. Hlavně se nezapomeňte na místo podívat osobně. Instalace by tu měla být do 3.8.2017. Jde o moc pěkný projekt. Je to kouzelné a přitom tak jednoduché. Cítím velký respekt k organizátorům a umělci. Je mi jasné, že zrealizovat něco takového a udržet to v dobrém stavu, není snadné.

foto: Greta BlumajerováFacebook / Instagram

 • Všechny jsou povedené, ale ta předposlední se mi líbí nejvíc! 🙂 Moc Ti to tam sluší a ta záplava různých odstínů zelené je krásně harmonická a uklidňující^^. Zelenou jsrm dřív nemusela, ale začínám si ji zamilovávat! Od mintové už to byl jen krůček a najednou je to pro mě barva vnitřního klidu… zvláštní, jak se člověk mění… A zvláštní, jak daleko dokážu odběhnout od komentáře k fotce! 😀

 • Brownie Black

  Nádherný fotky :O Myslím, že si nikdy nevypadala líp <3 Úplně z tebe srší takový to zdravý sebevědomí a vnitřní klid, fakt paráda 🙂

 • Lucie Kratochvílová

  Vypadáš tu překrásně. ♡ Instalace se mi taky moc líbí. Působí velmi jednoduše a právě tím je asi pro mě tak krásná.

  Luci

 • bezega

  Ta na zidlicce s podeprenou hlavou je pro me nej 🙂 moc ti to slusi a klidne casteji vystupuj z komfort.zony.

 • kristyna s

  Instalace je úžasný nápad, hrozně se mi líbí zasazení kousku přírody takhle do centra. Jinak na fotka vypadáš skvěle, hlavně ta poslední je boží!
  Měj se krásně,
  Tina
  http://tinasmerdova.blogspot.cz/

 • Alena Loudová

  Ty fotky jsou opravdu nádherné! Hodně vkusné a krásně upravené!

  http://www.kralicimama.cz

Post Navigation