Znáte to – léto, horko, makeup fuč jen co vyjdete z domu. V těchto tropech nemám ani já, kosmetický nadšenec, chuť trávit hodinu u zrcadla. A proto hledám rychlé efektivní vychytávky, které budou zároveň i příjemné a multifunkční. Voděodolné řasenky a jiné druhy makeupu si necháme na jindy. K nedbalému pohodlnému drdolu asi není třeba nic dodávat. Ale co takhle kouknout na ty nejzajímavější barevné krémové poklady?

Vše výše zmíněné splňuje Yoni attraction Lip & cheek x 6 paletka, kterou M.A.C. připravil ve spolupráci s korejskou designérskou dvojicí Steve J. & Joni P. Tuto limitku jsem si zamilovala už ve chvíli, co do světa vyšly tiskové zprávy a první fotky. Obaly jsou roztomilé a cool zároveň. Troufám si říct, že cílené na nás, miléniály. A mě ze všeho nejvíc rozhodně zaujala  multifunkční paletka, která mi už pár dní skvěle slouží. Obsahuje šest krémovek, které se dají použít na tváře i rty, a to pohodlně pomocí prstů i štětce. Pigmentace je velmi dobrá. Barvy lze snadno vrstvit (samotné a i přes sebe). Paletku pořídíte za 1200 Kč, což je 200 Kč za jednu rtěnko-tvářenku. Myslím, že na MAC fajn cena! Celou kolekci ke zkouknutí a případnému nákupu už najdete i online na českém eshopu (odkaz tu).

LAZY SUNDAY – KEEP IT LOOSE – YOUNG AT HEART

SECRET ADMIRER – SHOW ORCHID – WEEKEND GETAWAY

Dalším mým objevem je limitovaná letní paletka Cheek Glow od Bobbi Brown. Ta obsahuje jednu barevnou krémovku na tváře a rty, a k tomu pak jeden rozjasňovač – takže tři v jednom s benefitem v podobě zrcátka uvnitř paletky, což je fajn pro lehké doplnění kdykoliv a kdekoliv během dlouhého dne. Je známo, že krémové produkty nevydrží to, co pudrové, za to jsou ale mnohem přirozenější, takže pleti lichotí. Navíc jsou i mnohem příjemnější. Velmi mastné tipy mohou produkt lehce přepudrovat něčím transparentním a výsledek bude stejně super. Já jsem si v tomto případě oblíbila kombinaci rozjasňovače v odstínu Pink Opal a multilíčidla s názvem Homecoming Pink. Dodá mi ten správný šťavnatý nádech, který dokonale doplní mé aktuální lehké opálení. A nesmím zapomenout dodat, že balení produktu je jodnoduché a luxusní, což Bobbi Brown opravdu umí. Pokud byste si produkt chtěli prohlédnout a vyzkoušet osobně, svou cestu nasměrujte do oficiálního butiku BB nebo do parfumerie Douglas.

Vlastníte nějaký podobný multifunkční produkt? Jestli ano, jak vám vyhovuje?

  • Paletky vypadají opravdu nádherně! 🙂
    Blog Everythin Kate

  • Soulless Spectre

    A já se s krémovkami ještě stále nenaučila! Ostuda! 😀 Jediné, co jsem si zamilovala, je oboustranná Jumbo tužka na konturování od Nyx. Ale hrozně ráda bych zkusila i nějakou krémovou tvářenku, tak třeba se inspiruju 🙂

  • Alexandra

    Neviem prečo,ale krémové produkty mi vždy prišli moc mastné,alebo na ne sadal prach a nečistoty.Preto som si od nich dala na chvíľu pauzu ale v zbierke mám lícenku od Too Cool For School ktorá mi moc vyhovuje,pretože hneď po nanesení má textúru púdrového produktu ale jej krémové benefity zostávajú.Na tieto produkty sa určite pozriem pretože ma zaujali variabilitou.Super článok! Maj sa pekne,Alexandra

Post Navigation