Ahoj! Vítám vás zpět na blogu. Na tento úvod jsem se těšila tak moc, že teď netuším, s jakou informací začít dřív. Začnu s tím nejdůležitějším, a to s poděkováním. Díky za to, že jste se mnou byli v kontaktu a podporovali mě, i přestože se tu dlouho nic neobjevilo. Ačkoliv jsem nějakou dobu neblogovala, stále jste blog navštěvovali, psali mi milé vzkazy a motivovali mě k návratu. Za tu dobu, co jsem tu nic nepublikovala, se mi doslova změnil život. Vyřešila jsem si spoustu věcí, které jsem už dlouho odkládala. Všechna rozhodnutí a všechny kroky měly pozitivní dopad a já jsem momentálně tak šťastná, jako jsem snad nikdy předtím nebyla.

Jsem vděčná za to, co mám, za ty, které kolem sebe mám, a za to, že jsem sama sebe nezklamala, plním si sny a dělám, co mě baví. Mám-li být konkrétní, změnila jsem pracovní pozici a dělám přesně to, co mi jde, a díky čemuž se ráno budím ještě před budíkem, protože se těším, co mě v práci ten den čeká. Učím se tolik nových věcí a mám spoustu nových zkušeností, a tak nestagnuji tak na jednom místě, což mi dělá radost. Další důležitým krokem bylo mé nedávné přestěhování. Po dlouhém hledání jsem našla to, co jsem hledala. A teď si tvořím svůj vlastní domov, který jsem si kreslila na zadní stránky sešitů už na střední škole. A v neposlední řadě – mám i nový blog! Všimli jste si přesměrování?

Kissbook jsem psala více než šest let. Bylo to fajn, ale cítím, že jsem se za tu dobu dost posunula. Pozměnila jsem některé ze svých priorit, čímž se mi změnil pohled v podstatě na vše. Ale psaní článků mi neuvěřitelně chybělo, a tak jsem se rozhodla pro čerstvý start se vším všudy! Nyní se tedy budeme potkávat stále na Miině blogu, jen s novým trikem a názvem. A proč zrovna Everyday Mia? Neplánuji psát každý den. To mi mé momentální časové možnosti (a nepříliš zvládnutý vlastní time management) spíš neumožní. Hlavní myšlenka je taková, že bych se ráda zaměřila na, povětšinou, kratší články, které budou maximálně přirozené, z každodenního života pětadvacetileté holky. Tedy – každodenní Mia. Ne ta, která se dvakrát týdně upraví a nafotí post o patnácti nepřirozených fotkách na téma “co mám dneska na sobě”, ale ta, která si užívá no-makeup dny a řeší, zda si z uspořených peněz pořídí první lednici nebo postel. Vždy jsem se snažila o přirozenost, a teď se o ni budu snažit mnohonásobně víc.

Budu moc ráda, když se sem začnete opět vracet a budeme se zas navzájem inspirovat a podporovat. V závěru tohoto pilot článku už jen krátce díky za to, že jste mi věnovali svůj čas. Mějte se dobře a (velmi) brzy zas na viděnou! – M.

 • Amáta Senftová

  už se těším na nějaký nový článek o tvém bytě (doufám že bude) 😀 <3

 • Lucia Vargová

  SUPER Miuš, krásný nový layout, výstižný název a hlavně se už těším na nový obsah – doufám, že bude zahrnovat zařizování a hodně decoru 🙂 ať se ti hezky bydlí a hlavně žije!!!
  Lucia V.

 • My Linh Chau

  Už se moc těším! Od kud je křeslo? 😍

 • Zlata Zapletalová

  Krásný design blogu ♥ moc se těším na nové články! Doufám že jich bude dost i o tvém bytě a jeho zařizování😍

 • Máš to tady moc hezké :-). Už jsem si říkala, co je s Kissbookem. Preju hodně štěstí 🙂

 • Mia Wiolet

  tak toto je krása ♥ teším sa na články, skvelý nápad!! konečne niečo nové 🙂 ♥

 • Karolína Samková

  Moc se těším na nové články 🙂

 • super, krása, super, krása <3 držím palce 🙂 (P.s.: nevadí, žes nepsala, jsem teď v menším časovém presu, takže jsem ráda, když nějaké blogy, které čtu stojí a já o moc nepřicházím 😀 😀 )

 • Gabriela Macáková

  Skvělé! Jsem moc ráda, že jsi zpět, a nápad s přirozeností se mi moc moc líbí! Jen tak dál, držím palce a těším se na další posty! 🙂

 • Jee, jsem rada, ze jsi zpatky! Na tvoje dekorativni clanky se tesim, mne v tomhle trochu chybi kreativita a potrebuji nejakou inspiraci 🙂

 • Sandra Slusna

  Je, to je skvely! Tak design je skvelej a jsem rada, ze mas v planu se vratit! Tvoje clanky mam vazne rada a tesim se na napady… 😉 Jinak to tam vypada fakt utulne.

 • Adéla Fólová

  Ahoj, mohla bych se zeptat, zda si studovala vysokou školu? 🙂

 • Adéla Fólová

  Ahoj, mohla bych se zeptat, jakou střední jsi studovala? 🙂 Měj se hezky, nový design blogu je super!

 • Hana Koubová

  Mia dospěla….krásný blog, moje oblíbené barvy, těším se na články a přeju hodně štěstí v novém začátku 🙂

 • Andrejka Mokrejšová

  To je skvělé! Přeji ti hodně úspěchů jak v práci, tak v osobním životě a samozřejmě v tom blogovém. Já tvůj blog miluji a aktuální design tě (podle mě) neskutečně dobře vystihuje. Na nové články z tvého každodenního života se moc těším, protože co si budeme, víc mě vždycky baví tyhle osobní články než nějaké recenze na rtěnky. Také si je ráda přečtu, ale takové ty “holčičí kecy” jsou moje! 😀
  Andrea Mokrejšová

 • Jana Krejčová

  Super, jsem ráda, že jsi zpět, už teď se mi tvé nové bydlení líbí a těším se na další články:-)

 • Je super, že jsi zpátky, už se moc těším na nové články! 🙂 A design? BOMBA!!
  THE WORLD BY MARIA

 • Michaela Šorelová

  Moc hezký design! 🙂 I název a to křeslo je taky naprosto úžasné! 😀 Tvé články mi vážně chyběly…
  Mr. Kev

 • Naire S.

  Nového názvu jsem si všimla hned, když se mi objevil v seznamu četby 🙂 Až jsem si chvíli říkala, jestli sleduji i takový blog nebo co 😀 Kissbook mi bude moc chybět, byl to první blog, který jsem četla a zamilovala jsem se i to těch dlouhých blond vlasů a dodnes si ty starší články ráda zpětně čtu 😀 Ale moc se mi líbí i tohle nové já a viditelný posun 🙂 Jsi stále krásná, dospělá, milá a svá, jen tak dál 🙂

 • Candy Grant

  Veľmi sa teším, že si späť a v novom šate. Zmeny bolo možné si všimnúť už z príspevkov na instagrame a vidno, že si prešla dlhou cestou. Z tvojich slov je cítiť, že si spokojná a šťastná a vďaka tomu mám pri čítaní i ja veľmi dobrý pocit, za ktorý ti ďakujem ♥ Teším sa na ďalšie stretnutia pri článkoch 🙂

 • Dominika

  Jé Miuš, to je super! 🙂 Krásný design blogu, úplně se to k tobě hodí 🙂 Už se těším na další příspěvky ♥

 • Veronika T.

  Jééé nový blog je úplne krásny 🙂 Navštevovala som ta len sem tam, ale toto nové “ošatenie” sa mi strašne páči 🙂

  Budem tu určite častejšie 🙂

 • Také se mi nová image blogu líbí, ale hlavně se mi líbí to, co na něm chceš psát, přijde mi, že moc takových článků na internetu není… Ať se ti vše daří.

Post Navigation