Elite Bloggers – Content marketing

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Minulý týden jsem přijala pozvání na malou exkurzi do salonu Juvena, který se nachází v parfumerii Fann v Galerii Harfa. Na místě nás uvítala kosmetička Adéla, která nám představila značku a provedla svým maličkým útulným salonem. Na tuto akci, jsme byly pozvané tři blogerky, a paní Adéla nám nabídla, zda jedna z nás nechce vyzkoušet několik procedur na vlastní kůži. Linda v ten den potřebovala relax “jako sůl” (vstávala velmi brzo a přijela rovnou z práce), a tak jsme ji s Nikčou přenechaly královské křeslo. V průběhu procedur jsme si poslechly zajímavé informace. Namátkou třeba, že Juvena je švýcarskou značkou s historií sahající až do roku 1954, která neinvestuje do reklam, ale do výzkumů. Je určena pro náročné aktivní ženy, které nechtějí předčasně stárnout. Má také vlastní speciální masáž a zaměřuje se právě na relaxační procedury. Co ihned upoutalo mou pozornost, byl had, kterého má značka v různých vizuálech. Uaaa! Já hady opravdu nemám v lásce. A tak jsem se musela zeptat Adély, proč zrovna had. Haha. Odpověď byla zajímavá. Juvena doslova razí heslo, že z vaší staré kůže, udělá novou, tzn. že ji obnoví, což přirovnává k hadovi, který svou kůži svléká. Ale přesto, že má značka v logu hada, je údajně proti testování na zvířatech, což také stojí za zmínku.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kosmetička Adéle nám na Lindě předvedla hned několik procedur, jako například důkladné odlíčení, hloubkové čištění pleti, hydrataci pomocí masek, masáž ultrazvukem nebo relaxační masáž křišťálem. Několik produktů jsem si zkoušela na své ruce. Velmi mě zaujala Beauty creation bavlněná maska, která měla z jedné strany folii pro zahřátí a znásobení celkových účinků. Dalším produktem, který mě velmi zaujal, byl čistící peeling. Pleť dokonale prokrvil, vyleštil, hydratoval a navíc i krásně voněl.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Po této zkušenosti jsem se rozhodla, že si jednou za čas, nějaké to odborné vyčištění dopřeji. O svou pleť se starám pouze sama a myslím si, že i dobře, ale neudělám si na sebe tolik času, jako kdybych jednou za čas zašla do salonu, kde bych si na hodinu a půl lehla na lehátko. – A nechat o sebe hýčkat odborníkem je další příjemný rituál. Jak jste na tom s kosmetikou vy? Chodíte na pravidelné čištění?

 • Viki C.

  Ešte som nikdy na žiadnom čistení nebola, ale asi by som si raz za čas mala dopriať. 🙂
  Victoria’s secrets

 • Vyzerá to tam super… Zatiaľ som na pdoobnom čistení nebola, ale ako pozerám ceny, je to prijateľné (: šla by som.

  Daniela

 • To vypadá nádherně ♥ A všechno zní příjemně^^
  Já osobně jsem bohužel na čištění pleti odbornou cestou byla jen párkrát na maloměstě, nyní, když jsem se přestěhovala do většího města, moc to nestíhám 🙁 Ale ráda bych si na to alespoň jednou za měsíc našla čas, tak snad! 🙂
  Taky se starám o pleť jen sama doma, ale co bych ráda vyzkoušela od “profi kosmetičky” je hlavně nějaké to hloubkové čištění 🙂 A úprava obočí, ta by možná taky stála za to, protože s tím se občas dosti trápím a ještě stále nemám zmáknutý dokonalý tvar. Tak snad se brzy inspiruji a dopřeju si nějakou péči 🙂
  A snad tedy i Ty, určitě si zasloužíš občas vypnout, i na delší dobu a nechat se rozmazlovat 🙂

Post Navigation