Je to už celkem dávno, co mě oslovilo PR oddělení značky Ziaja, zda bych nechtěla vyzkoušet čtyři výrobky a za to napsat recenzi, zda mi vyhovovaly nebo naopak. Upřímně jsem měla radost, objednala jsem si kompletní pomerančovou řadu a těšila se na vyzkoušení, ale zároveň jsem byla vůči této značce dost skeptická. Přece jen mám v podvědomí zafixováno, že ,,co je polský, to je šmejd”. Nezlobte se na mě za ten výraz. Ani k tomu nemám důvod, ale vím, že něco podobného o polských výrobcích říkávala i babička. Mně výrobky připadaly neuvěřitelně moc levné na to, aby mohly být dobré. Poté bylo Ziaji všude strašně moc, přitom u nás v drogeriích se dá sehnat jen řada oliva a kozí mléko. Kvantita a rozšířenost značky mě začala otravovat, a tak i přesto, že už jsem měla výrobky doma, oddalovala jsem jejich testování a recenzování na dobu neurčitou. Jenže po nějaké době jsem z nudy najela ne jejich eshop a nestačila se divit, co všechno Ziaja vyrábí! Pánskou řadu, intimní hygienu, řadu pro citlivou pleť, opalovací krémy, vtipné dětské výrobky, kokosovou řadu,.. Páni! A asi ani nemusím psát, že po vyzkoušení pomerančové řady (o tom nejúžasnějším peelingu jsem psala tady), jsem pochopila, proč je na Ziaju tak kladných recenzí. Nebude to tím, že dost blogerek dostane výrobky ke zrecenzování zadarmo, ale tím, že je opravdu dobrá. Sama moc nerozumím tomu, jak může být něco kvalitní tak levné. Plně jsem po vyzkoušení obdržených výrobků zahodila předsudky a změnila jsem na Ziaju celkově názor. 
+ Nelíbily se mi polské názvy, ale když nám ve škole dali polštinu jako povinný jazyk, docela jsem si na ní zvykla a začala si doma texty na obalech Ziaji pro srandu číst. Jinak jsem si také zamilovala jejich minimalistický design a jak mají všechno krásně rozdělené podle barev, stejně jako má oblíbená Bioderma nebo Ryor. Když k těmto třem značkám (včetně Ziaji) přidám ještě Lush, vznikne z toho obsah mé koupelny. 🙂 Myslím, že až pojedu do Prahy, nakoupím Ziaju ve větším. Pokud Vás články o Ziaje nudí, nemusím všechny výrobky recenzovat na blogu, ale rozhodně je budu používat a budu jich mít plnou koupelnu, protože jsou doslova mým objevem roku. Pozor, netvrdím, že všechny výrobky Ziaja jsou super, ale mám chuť je testovat, protože jsem zatím jen velmi mile překvapená. Opět se mi potvrdilo, že ne vše laciné je špatné. Myslím, že je škoda, že se Ziaja nerozšířila víc do našich známějších drogérií. Doufám, že je to jen otázka času.
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
+ Jelikož má Ziaja Kissbook ráda, a ví, že já mám ráda své čtenáře, poskytla mi tři výrobky pro jednoho z Vás, dle vlastního výběru. Stačí splnit tři pravidla a mít štěstí, protože budu losovat přes random.org (jiné losování by bylo v tomto případě asi nespravedlivé).
Podmínky: 
Soutěž je pro všechny čtenáře z ČR a SR, kteří mě momentálně sledují přes Síť přátel Google (v postranním panelu na blogu, tedy jen přihlášení uživatelé pod přezdívkou), dále sledují facebook Ziaja a do komentářů mi napíšou kontakt (email pokud ho nemáte v profilu)  + jaké tři výrobky Vás nejvíce zaujaly (hledejte na ziaja.cz a ruzova10.cz) + Váš UPŘÍMNÝ názor na Ziaju (můžete vyhrát, i když bude negativní – je možné, že názor změníte).
Toto děkovací soutěž potrvá do 11 hodin dopoledne 28.7.2012 (sobota) a během odpoledne bude na mém fan facebooku zveřejněn vítěz. Kdo nemá FB, nevadí – ať v komentáři zanechá svůj email a já ho sama kontaktuji. Hodně štěstí a tímto VÁM DĚKUJI ZA PŘÍZEŇ! 

Post Navigation