ABOUT

O AUTOROVI: Mia Doxanská, narozena 4.6.1991, od roku 2015 žijící v Praze. Momentálně pracující jako Specialista sociálních sítí pro jedničku českého internetu. Vedle své práce nezávislý lifestyle blogger. V srdci minimalista.

MIA MÁ RÁDA: Lokální záležitosti, objevování Prahy, umění, kvalitní kosmetiku, nadčasovou módu, kvalitu nad kvantitou, dekor, Instagram, YouTube, knížky, pilates, meditace, přírodu a v neposlední řadě i svou staffbull fenku Nelu.

BLOG Everyday Mia (předtím Kissbook) vznikl na základě přirozeného vývoje autora. V současné chvíli tu najdete články z každodenního života pětadvacetileté Mii. Konkrétně například tipy na zajímavá místa, výlety, kulturní události, restaurace, kavárny, knihy, kosmetické oblíbenosti, články o zkrášlování čerstvě nového bytu (prosinec 2016), ale i krátké modní příspěvky nebo naopak delší tematické texty o zážitcích, myšlenkách, pocitech, zkrátka o radostech i strastech.

. . .

KONTAKT

miadoxanska@gmail.com

. . .

SPOLUPRÁCE 

* Vše, co ukazuji, recenzuji nebo doporučuji mohlo být zakoupeno s press slevou nebo jsem také věc mohla získat jako pr vzorek. Můj názor ale není v žádném případě ovlivněný tím, jakým způsobem jsem k čemukoliv, co zmiňuji, přišla. Na blogu se mohou objevit affiliate odkazy. Návštěvou těchto stránek zároveň souhlasíte s použitím cookies.

SOUČASNÉ SPOLUPRÁCE:

COS

Chanel official

Ingredients Prague

KARE design

Lush cosmetics

M∙A∙C cosmetics

Nike

Olympus

Sephora CZ

& Sephora’s exclusive brands

Tous

*O vlasy se mi stará Barbora Javůrková (Studio Wella Praha).