Mezi jeden z nejčastějších dotazů patří ten ohledně dárků. A ačkoliv si myslím, že nejhezčí překvapení jsou ty promyšlené a od srdce, rozhodla jsem se pro vás vytvořit krátký článek s pár tipy. Čím bych tedy potěšila kamarádku, sestru, maminu (nebo jakoukoliv obdarovávanou ženu), kdybych neměla lepší personalizovaný nápad?

1. ODLIČOVACÍ VODA – Každá z nás se pravidelně odličuje (nebo minimálně si čistí obličej od nečistot) a micelární voda Bioderma pro citlivou pleť je na 99,9% sázkou na jistotu. Seženete ji v téměř každé lékárně nebo přímo ne e-shopu značky Bioderma.

2. VŮNĚ DO ŠATNÍKU – Vůně od korejské značky Blüte nejen provoní každou skříň a komodu, ale mají i krásný design. Navíc veškeré použité materiály jsou přírodního původu. Seženete je ve Fann parfumerii.

3. SONICKÝ KARTÁČEK – Vděčný a krásný dárek. Já ten můj Sonicare DiamondClean od Philipsu naprosto miluju. Jak jeho design, tak možnost režimu čištění sensitive. Nutno dodat, že i obal který poslouží i k nabíjení kartáčku vypadá moc pěkně. Pokud o něm uvažujete, ode mě máte upřímné doporučení! Seženete jej v několika barvách, a to v elektropotřebách nebo přímo na e-shopu značky Philips.

4. PÉČE O PLEŤ – Pokud si nejste jisti typem pleti, pořiďte ideálně něco českého, klasického, přírodního, nejlépe pro všechny typy pleti. Skvělý je třeba BIO Český krém pro vytíženou pleť. Je lehký a vhodný pro každodenní péči. Všechny produkty od Havlíkovy přírodní apotéky sežnete v jejich kamenných obchodech nebo na přímo e-shopu.

5. VOŇAVÁ RADOST – No řekněte, koho by nepotěšil Lush? Za mě doporučuji ten nejdokonalejší šampon Big, který obsahuje kokos a mořskou sůl. Vlasy po něm nádherně voní a získají super objem. Pokud chcete darovat něco vyloženě svátečního, sáhněte po sladkém sprcháči Snow Fairy. A v případě, že chcete darovat větší překvapení, svou pozornost pak věnujte již sestaveným dárečkům, s jejichž pořízením vám odpadne i starost s balením. Všechny produkty Lush seženete v jejich kamenných obchodech nebo na e-shopu.

1. SVÍČKA – Luxusní kvalitní svíčka je nádherným dárkem, který potěší každé estetické oko a provoní obdarované celý byt. Doporučuji kouknout na ty od Jo Malone. Značka je u nás nově, takže máte velkou šanci zazářit s něčím originálním. Navíc 17.12. se v Praze na Chodově dokonce otevírá první butik v Čechách, takže svíčku můžete očichat osobně a pořídit i jako dárek na poslední chvíli.

2. DO INTERIÉRU – Jsem si jistá, že lightbox potěší každou tvořivou duši. Je využitelný jak tématicky na oslavy a další akce, tak i v běžném životě na psaní krátkých vzkazíků pro radost nebo jako kulisa při focení. Navíc tento menší v Boux Avenue (na Chodově) seženete za tři stovky!

3. KNÍŽKA – Mám hned tři horké tipy! – a) Ráda se zasměje? V tom případě jí tu nejlepší společnost udělá Martin Váša s jeho knižní prvotinou “Dělám si to sám”. A hned si pořiďte i jednu pro sebe. Dejte na mě!, b) Vaří ráda? A nebo je naopak antitalent, který spálí i míchaná vajíčka? Oběma typům skvěle poslouží kuchařka “My Cooking Diary” od Kateřiny Lustigové. Je přehledná, od první až po poslední stránku kompletně využitelná a je hlavně napsána neuvěřitelně čtivě a lidsky. Hodnotila bych ji jako konečně normální kuchařku, což ale za mě bohužel nevystihuje fakt, jak moc skvělá je. Zkrátka ručím za to, že s tímto dárkem nešlápnete vedle! c) A pokud máte ve svém okolí někoho, kdo rád píše, kdo má rád umění, kdo vždycky přemýšlí trochu jinak a koho považujete třeba i za lehce spirituální osobu, věnujte mu deník “7 dní den po dni” od současné umělkyně Lény Brauner. Po celých 7 let bude mít tak možnost si denně zapsat nějakou myšlenku, zážitek nebo třeba jen věc, za kterou je vděčný, a zpětně se pak k zápiskům kdykoliv vrátit. Kuchařku seženete tu online, zbytek běžně v knihkupectví.

4. EXTRA TEPLO – Pro všechny zmrzliny je tu geniální věc, a to termofor! V aktuálním zimním období jej jistě hravě seženete. Viděla jsem v obchodech několik jednoduchých a elegantních kousků, ale i spoustu roztomilých, jako je třeba tahle koala z Boux Avenue. Pořizovací cena je do pěti set a věřte, že takovým milým dárkem jistojistě potěšíte.

5. PONOŽKY SAMODRŽKY – Tohle je geniální vynález, tak jako neslíbatelná rtěnka! Každá z nás vlastní boty, do kterých nechcem naboso, ale čouhající ponožka by často všechno pokazila. Jenže jakmile si nasadíme ty mini-kotníkové, obujeme se a ujdeme dvacet metrů, jsme v botách naboso. Nedejbože v těch ponožkách ještě chodit na návštěvě bez bot. Prostě a jednoduše nedrží! Naštěstí i to už má řešení. Dnes už jsou běžne k dostání ponožky, které mají pogumovanou vnitřní část v oblastni paty. Takže už žádná nečekaná svlíkačka! Jistě potěší jako drobný dárek každou z nás. Mnou osvědčené prodává Puma.

6. PRO FAJNŠMEKRY – Sbírá sypané čaje? Bez kávy není schopná ničeho? Nebo je matcha lover? Potěšte ji nějakým balíčkem, ať už vámi sestaveným nebo hotovým dárkovým kitem. Je na vás, v jaké cenové relaci bude. Můžete darovat hrníček + čaj + sítko nebo kávovar + zásobu kapslí. Úžasné hotové sety mají v nabídce Oxalis, Kusmi Tea, Nespresso nebo Freshlabels.

 

*Článek není sponzorovaný a odkazy nejsou affilliate.

Post Navigation