*Elite Bloggers – Content Marketing

Jakmile mi nedávno v emailové schránce přistála nabídka možnosti otestování novinek od značky EOS, absolutně jsem neváhala a s nadšením souhlasila. Tato barevná “vajíčka” mám opravdu ráda a používám je už nějakou řádku let. Své první jsem dostala od kamarádky, jako suvenýr z Ameriky, ještě v době, kdy u nás značka nebyla a já znala balzámy jen z videí na YouTube. Momentálně u nás už máme k dostání několik druhů (můj nejoblíbenější je ten mátový!) , a to nejenom balzámů, ale například i krémů na ruce. Ale dnes to bude přece jen o balzámcích, jen ne jentak ledajakých. Objevila se totiž novinka, a to duo shimmer lip balms.

Co co ccco co coo? Simmer? Fakt šimr? – Ano, čtete správně, ale nelekejte se, dokud nevyzkoušíte. Není se totiž čeho bát. Nejde o žádný devadesátkový návrat ani o pusu plnou třpytek. Balzámy jsou totiž lesklé. Tak lesklé, že dokáží opticky nafouknout rty. To já sice osobně moc nepotřebuji, ale stejně mě ten efekt baví. Rty vypadají mnohem zdravější, ale opravdu nečekejte ohňostroj a diskokoule. Žádné BAAAAAAM se nekoná. Je to #fresh, #fashion a #soft. Jak odstín Pearl, tak Sheer Pink rty lehce pumpnou, a hlavně zhydratují. Obsahují bambuckého máslo, jojobového oleje a vitamin E (který má antioxidační účinky). Bezlepkáři ocení, že neobsahují lepek ani parabeny. Jsou to prostě ta nám známá roztomilá kulatá máslíčka s trochou parády navíc. A jo, mě fakt baví!

Pokud se vám také zalíbily nebo jste zatoužily vyzkoušet tester, svou cestu nasměrujte do parfumerie Douglas, kde balzámky seženete za 192 Kč / kus. Pokud bych měla vybrat jeden z nich, mým favoritem bude odstín Pearl. Používám ho častěji, jelikož ráda nosím rtěnky, a tak potřebuji hydrataci. Nosím ho tak stále u sebe a hydratuji rty pod i na rtěnku.

A poslední věcí, kterou bych snad ještě nechtěla zapomenout, jsou obaly! Protože černá je elegatní a věčná. Dobrá volba!

Post Navigation