Znáte to – léto, horko, makeup fuč jen co vyjdete z domu. V těchto tropech nemám ani já, kosmetický nadšenec, chuť trávit hodinu u zrcadla. A proto hledám rychlé efektivní vychytávky, které budou zároveň i příjemné a multifunkční. Voděodolné řasenky a jiné druhy makeupu si necháme na jindy. K nedbalému pohodlnému drdolu asi není třeba nic dodávat. Ale co takhle kouknout na ty nejzajímavější barevné krémové poklady?

Vše výše zmíněné splňuje Yoni attraction Lip & cheek x 6 paletka, kterou M.A.C. připravil ve spolupráci s korejskou designérskou dvojicí Steve J. & Joni P. Tuto limitku jsem si zamilovala už ve chvíli, co do světa vyšly tiskové zprávy a první fotky. Obaly jsou roztomilé a cool zároveň. Troufám si říct, že cílené na nás, miléniály. A mě ze všeho nejvíc rozhodně zaujala  multifunkční paletka, která mi už pár dní skvěle slouží. Obsahuje šest krémovek, které se dají použít na tváře i rty, a to pohodlně pomocí prstů i štětce. Pigmentace je velmi dobrá. Barvy lze snadno vrstvit (samotné a i přes sebe). Paletku pořídíte za 1200 Kč, což je 200 Kč za jednu rtěnko-tvářenku. Myslím, že na MAC fajn cena! Celou kolekci ke zkouknutí a případnému nákupu už najdete i online na českém eshopu (odkaz tu).

LAZY SUNDAY – KEEP IT LOOSE – YOUNG AT HEART

SECRET ADMIRER – SHOW ORCHID – WEEKEND GETAWAY

Dalším mým objevem je limitovaná letní paletka Cheek Glow od Bobbi Brown. Ta obsahuje jednu barevnou krémovku na tváře a rty, a k tomu pak jeden rozjasňovač – takže tři v jednom s benefitem v podobě zrcátka uvnitř paletky, což je fajn pro lehké doplnění kdykoliv a kdekoliv během dlouhého dne. Je známo, že krémové produkty nevydrží to, co pudrové, za to jsou ale mnohem přirozenější, takže pleti lichotí. Navíc jsou i mnohem příjemnější. Velmi mastné tipy mohou produkt lehce přepudrovat něčím transparentním a výsledek bude stejně super. Já jsem si v tomto případě oblíbila kombinaci rozjasňovače v odstínu Pink Opal a multilíčidla s názvem Homecoming Pink. Dodá mi ten správný šťavnatý nádech, který dokonale doplní mé aktuální lehké opálení. A nesmím zapomenout dodat, že balení produktu je jodnoduché a luxusní, což Bobbi Brown opravdu umí. Pokud byste si produkt chtěli prohlédnout a vyzkoušet osobně, svou cestu nasměrujte do oficiálního butiku BB nebo do parfumerie Douglas.

Vlastníte nějaký podobný multifunkční produkt? Jestli ano, jak vám vyhovuje?

Post Navigation