V momentě, kdy jsem vám na instagramu ukazovala zásilku plnou mechu a rtěnek z nové “přírodní” řady Retromatte liquid lipcolour od MAC, mi přišlo hned několik desítek soukromých zpráv s žádostmi, abych udělala swatche. Přijala jsem to jako výzvu a poprala se i s faktem, že geometrie mi nikdy moc nešla. Nakonec to nedopadlo tak špatně, a při té příležitosti jsem navíc otestovala schopnosti nových odličovačů. Takže 2v1 jupí! Vím, že byste si rtěnky asi přáli vidět raději na rtech, ale 12x odličovat tyhle držáky, bych za jeden den opravdu nedala (ale často vám je ukazuji živě v insta stories, tak je určitě sledujte).

Co se kvality týče, vy víte, že jsem ty “starší” odstíny zařadila do svých oblíbenců za rok 2016. A tak je vřele doporučuji. Rtěnka je superpigmentovaná, má skvělou výdrž a nemám s ní pocit vysušených rtů. Jasně, není to krémovka, a tak vás nebude hydratovat. Ale zase bude držet, což chcete! A proč mě baví tyhle nové? Protože jsou přirozenější! A vybere si tu každý, jelikož jsou tu tělovky všech možných podtónů a nádechů.

Vyfotit rtěnky v opravdu reálných odstínech nebylo snadné. U swatchů určitě myslete na to, že je každý z nich o cca dva odstíny tmavší (jeden díky brilantní světelnosti foťáku, druhý kvůli tomu, že je to swatchnuto na ruce, nikoliv na rtech, které jsou tmavší než je naše pleť).

FOTKA NAD: ZPRAVA DOLEVA

FOTKA POD: SESHORA DOLŮ

Young attitude

Uniformly fabulous

Carnivorous

Chocotease

Ess-presso

Simply smoked

Topped with brandy

So me

Burnt spice

Café au chic

Flesh stone

Dash O’Spice

Na poslední fotce rtěnky asi nejvíce odpovídají skutečnosti.

Možná vás také zajímá, co s tím všim budu dělat. – Celou sadu si nenechávám. Vyberu si 2-3 kousky. Se zbytkem, jako vždy, udělám radost nejbližším. Dále část poputuje těm, kteří to nečekají, ale zaslouží si nějakou formu radosti. A sem neřadím jen charity a azylové domy, kam často přispívám, ale i jednotlivce, kteří ochotně podali pomocnou ruku mně nebo někomu jinému. Často posílám malá překvapení i svým čtenářům, u kterých vím, že si to zaslouží, ať už za podporu nebo jen tak, třeba za milý vzkaz, a tak je požádám o adresu. A samozřejmě pár věcí schovávám i do giveaway, i když ty já tolik nemusím, a proto je dělám méně často, ale zase za hodnotnější ceny.

Tak jo a teď mi poraďte, jaké si mám nechat? 😉

Post Navigation