Napadlo mě, že bych vám mohla doporučit parfém, který jsem si zamilovala v minulém roce, a zároveň vám ještě zpětně povědět i něco o mém výletu do Bratislavy, se kterým mé seznámení s vůní souviselo.

V listopadu mi přišla pozvánka od francouzské ikonické značky Chanel, a to na den a noc v Bratislavě k příležitosti představení nového parfému Chanel N°5, konkrétně CHANEL N°5 L’Eau. S nadšením jsem pozvání přijala. Chanel mě poslal z Prahy do Bratislavy a řidič mě pak v Bratislavě odvezl do honosného hotelu Carlton. S hotelu jsem se přesunula do Galerie Nedbalka, kde byl pro nás přichystán workshop. Píšu pro nás, jelikož Chanel z každé evropské země pozval 1-2 influencery, a tak jsem měla tu čest poznat i mnoho zajímavých kolegů ze zahraničí. Já se na akci sešla s Domi (za Česko jsme byly vybrány totiž dvě).

Na workshopu nás čekal opravdu rozmanitý program. Nejdříve press release ve stylovém komorním kině, poté malá laboratoř, kde jsme společně zkoušeli kombinovat různé voňavé složky, které nový parfém obsahuje. Společnost nám dělal samotný tvůrce Olivie Polge. Dozvěděli jsme se, že jde o odlehčenou a zmodernizovanou verzi klasického N°5, kdy se Chanel snažil zaměřit na mladou generaci. Kdo by neznal nejprodávanější luxusní pětku od Chanelu? A pokud vám (možná zatím) nesedne, zkuste právě mladší sestru L’Eau. Je svěží, citrusová a lehká, přitom má velmi slušnou výdrž. Obsahuje, již zmíněné, citrusy, vedle nich také kupříkladu neroli, jasmín, ylang ylang, růži, kořeny kosatce, vanilku a cedrové dřevo. / Tato fotka mě při prvním pohledu neuvěřitelně rozesmála. Jsem tu jako mim v nějakém svém mini divadle. 😀

Po celou dobu se nám věnoval francouzský PR tým značky Chanel. Měli jsme se jako v bavlnce. Po hlavním programu jsme pak blbli s rekvizitami, fotili se, prohlédli si galerii, a také třeba vytvářeli vlastnoruční pohledy, které pak Chanel následně poslal do celého světa našim rodinám, kamarádům, no zkrátka všem, komu jsme si přáli poslat pozdrav. Po krásné akci nás na hotelu čekaly dárečky z Chanel péče i s parfémem. A v podvečer jsme měli volný program, a tak jsme se společně s Domčou vydaly historickým centrem Bratislavy až na hrad. Musím se přiznat, že jsem v Bratislavě byla poprvé a moc se mi město líbilo, tedy alespoň část města, kterou jsem stihla vidět. Vše na mě působilo doslova pohádkově. Určitě se musím na Slovensko brzy vrátit!

Po procházce následovala několikachodová večeře v restauraci Kogo, kde jsme zůstali asi do půlnoci, společně si popovídali a ochutnali dobrá vína. Druhý den jsme se v hotelu nasnídali, od-checkli, rozloučili se s báječnou Luci, Dorothée, Marin a Marine, a vydali se zpátky domů. Tento press-trip považuji za jednu z nejlepších tiskovek vůbec. Vždy si zapamatuji hlavně ty, ze kterých si odvezu zážitky. <3

Vůně Chanel N°5 L’Eau má být ztělesněním přirozené krásy, což kampaň s modelkou Lilly-Rose Depp a samotná toletka vystihují. Používám ji téměř každý den a dostávám na ní velmi často komplimety. Mou srdcovkou ale nadále zůstává Chanel Mademoiselle a myslím si, že si jednou oblíbím i klasickou N°5!

 

Post Navigation