Neuvěřitelné, kolik z vás si psalo v mém minulém pilot článku (a i na instagramu) o room tour a obecně deko články! Mám v záloze několik jiných témat, ale rozhodla jsem se upřednostnit právě tento post, protože bych vám tímto chtěla poděkovat za pozitivní ohlasy, a také vám vrátit tu radost, kterou jste mi poslali. Tak snad vám potěším!

Jak už jsem psala minule – přesně před měsícem jsem se přestěhovala a odstartovala tak vytváření si svého domova snů. Bydlím teď v prosluněném rohovém 2kk ve starém zrenovovaném domě. Mám vysoké stropy, spoustu oken, podlahy a bílé zdi. Myslím, že slušný základ! Byt si celý vybavuji postupně. Přišla jsem jen s pár věcmi s tím, že si vše ostatní doladím časem. Aktuální stav si můžete prohlédnout v zachycených detailech. A já vás budu trvale updateovat. Můžeme se tak navzájem inspirovat a vy se mnou můžete prožívat ten vývoj.

Nabídněte si čaj a pojďme se tu poohlédnout. V předsíni, kterou jste mohli vidět hned na první fotce, mám komoru a naproti ní pak velký výklenek, kde jsem si udělala svou malou pracovnu. Původně jsem ji chtěla mít v ložnici, ale když se naskytlo tohle místo, usoudila jsem, že v ložnici bych měla mít úplný zenový klid, tzn. žádnou práci, elektroniku, apod., a tak budu pracovat, blogovat a vytvářet tu. Určitě neplánuji napořád sedět na stoličce. Pohodlnou židli už vybírám a bude brzy na místě.

Koupelna je asi mým nejoblíbenějším místem, protože je krásná, čistá a ráda v ní relaxuji. Baví mě její jdnoduchost a asi tu ani nebudu nic moc měnit.

Přesouváme se do hlavního pokoje, kde mám kuchyň, čtecí koutek, makeup koutek a chystám tu mít i gauč a jídelní stůl. V současné době bydlím hlavně v tomto pokoji a ten druhý nevyužívám, a tak tu mám vše. Později plánuji lehké přeorganizování.

Spousta zeleně u mě rozhodně nemůže chybět. A pak můj vysněný ušák (ze kterého se stal spíš Nelinin pelíšek!) 🙂

Kuchyň je parádně jednoduchá. Už v ní mám bylinky. Ale lednici, tu ještě nemám. Zatím využívám mrazu za oknem a vybírám tu pravou!

No a vstup do budoucí LOŽNICE s velkým L zdobí tyto krásné vysklenné retro dveře. V aktuální ložnici mám ale pouze jen skříň a malou komodu. Co nejdříve bych si ráda pořídila i postel a taaaak… 😀

A teď si asi říkáte, zda spím tedy ve vaně nebo zda tu vůbec přespávám. 😀 No jasně, že jo! Asi to úplně není postel, kterou bych se chtěla “chlubit”, ale říkala jsem si, že když už spolu budeme mapovat ten vývoj, tak vám tu mou vytuněnou matraci vyfotit musím. Spí se mi tu dobře, ale na postel se těším! Jen vybrat tu pravou. Líbí se mi japonské futony, karup atp., ale vedle těchto “přírodních” postelí se mi líbí i ty obrovské – s mohutným čelem. Tak uvidíme, jaký typ nakonec zvítězí.

Díky za vaší první návštěvu! Ty kelímky si i s podšálky můžete odnést domů na památku! 😉 Brzy naviděnou. – M.

Post Navigation