img_8824-1

Ti z vás, co můj blog čtete už nějakou dobu, moc dobře víte, že růžová micelárka od Biodermy je mým absolutním oblíbencem už od doby, kdy jsem ji sama v lékárně objevila. A tak pro mě bylo velkou poctou, když mě značka Bioderma oslovila, zda bych se, na základě své dlouholeté podpory a lásky k celé řadě Sensibio, stala její ambasadorkou. Vy víte, že si kampaně pečlivě vybírám. A tahle mi opravdu sedí, proto jí ráda propůjčím svou tvář a veřejně se podělím o pár svých zkušeností a doporučení, jelikož jsem s touto řadou, ale i značkou, již po dobu několika let opravdu velmi spokojená. Jako první, bych vám určitě na úvod pověděla, že tato růžová řada je primárně určena pro citlivou, normální až suchou pleť. Základní čistění se dělí na 2 kroky, o kterých si přečtěte tady.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sensibio se skládá z celé řady produktů. Tyto patří rozhodně mé nejoblíbenější.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud jde o čištění pleti, každý večer sahám po micelární vodě Sensibio H2O. Mám ji všude – v koupelně, v pokoji u makeup stolku, včetně zásoby ve skříni, a to v různých velikostech. Už bych asi ani nespočítala, kolik jsem spotřebovala lahviček. Odlíčím s její pomocí bez problémů vše. Často v ní i namáčím vatové tyčinky s nimiž pak hravě opravím rozmazanou řasenku, apod. Micelárka neobsahuje žádné parfémy, oleje, parabeny ani alkohol. Odličování s ní je velmi rychlé a šetrné. Nemám po odlíčení potřebu si oplachovat makeup vodou, ale často to, spíše ze zvyku, před hydratací pleti dělám. Zatím ji u mě žádná jiná micelární voda nepředčila, a že jsem jich vyzkoušela několik. A baví mě i častá akce v lékárnách, kdy koupíte dvě a platíte jen jednu. Taková zásoba vám vydrží na hodně dlouhou dobu, jelikož k odlíčení stačí na tamponek nanést opravdu maličko.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výhodou je možnost sehnat ji i v mini 50 ml cestovní velikosti.

.. .. .. ..

Pokud máte zrovna den, kdy jste unavení nebo prostě jen neuvěřitelně líní:-), můžete k odlíčení použít Sensibio H2O micelární ubrousky, které se nedávno objevily na trhu. Odličují velmi dobře a jsou cítit čistotou. Oči mě z nich nepálí. Jsou měkké na dotek a zklidňují (takže super i pro ty, co často chodí až k ránu domů z party!). Já třeba osobně nechodím zrovna z party, ale klidně si vydržím celou noc číst, probírat se s kamarády kosmetikou nebo sledovat YouTube, což je pro pleť a oči také dost únavné.  🙂 A já tedy ubrousky využívám nejen k odlíčení, ale i k otření rukou, pracovní plochy, apod. No zkrátka je mám vždy při sobě!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hlavním produktem, který bych v tomto článku chtěla zmínit, je úplná novinka, a to Sensibio Gel moussant. Můj nový ranní zázrak. Používám jej každé ráno při své ranní rychlé rutině. Není nic lepšího, než zbavit pleť nečistot, které vám za noc vyprudukovala z často velmi zanesených porů, ať už jen z městského smogu. Je to osvěžující, zklidňující, hygienické a dobré i v tom, že gel redukuje i zarudnutí pokožky. Pokožka je po vyčistění a umytí vodou svěží a hebká. Myslím, že moussant zařadím i do své občasné večerní rutiny, když se budu chtít odlíčit ve sprše. Je pečlivý a rychlý. Navíc je k balení přiložena i houbička, díky které je čištění ještě o něco rychlejší. Já jsem zkrátka maximálně spokojená. Pokud byste uvažovali o koupi výrobku, odborné info o něm a jeho složení najdete tady. A nezapomeňte vyplnit krátký dotazník (odkaz na něj najdete na této stránce). Prvních 100 z Vás totiž získá Sensibio gel moussant v plně velikosti zdarma, což je super příležitost k otestování. Budu moc ráda, když mi tu pak povíte v komentářích, jak vám moussant vyhovuje.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mě nyní zajímá, jaký máte vztah k růžové řadě od Biodermy vy.

Používáte některý ze zmíněných produktů? Nebo preferujete jinou řadu?

Post Navigation