Nikdy jsem nedokázala pochopit, proč lidé nemají rádi pondělky nebo proč vznikl výraz fri-Yay. Dokud jsem tedy ovšem nevzala full-time job, ha ha. Teď už vše chápu. Neřadím se sice do skupinky odpůrců pondělků, protože se do práce většinou i těším, ale i tak jsem poznala, že mám mnohem méně času na své věci. Ptáte se, proč jsem se vlastně nechala zaměstat? Odpověď je jednoduchá. Poslechla jsem svou intuici. Cítila jsem, že nastal čas zkusit něco nového, naučit se nové věci, získat nové zkušenosti. A vedle vidiny těchto hezkých a pozitivních benefitů jsem také usoudila, že si potřebuji zase umět více (a produktivnějším způsobem) vážit svého volného času a poznat opravdový režim. Ono totiž, když jste svým šéfem, je sice super, ale zároveň tahle situace obnáší i několik povinností, jako například: plánovat, dodržovat své termíny a podobně. Jeden moc chytrý člověk mi jednou velmi lidsky řekl, že “ty druhé člověk ošulí, ale sám sebe ne”. A tak když jsem sebe, jako svého vlastního šéfa, začala šulit a tím prudit, protože jsem věci nedokázala dělat na 100%, našla jsem si šéfa jiného. 😀 To bývá sice občas taky vopruz, ale cítím, že jsem ve správném čase na správném místě. A to je pro mě momentálně to nejdůležitější. A proč jsem dnes zmínila zrovna tohle téma? Prvním důvodem je fakt, že se tu v září objevil teprve jeden článek, a tak jsem chtěla trochu posvítit na aktuální situaci. Učím se nové věci a věnuji se teď nové práci, abych se co nejrychleji zaběhla a měla pak zas více prostoru si dělat na tom svém. Druhou věcí je téma dnešního článku – sobota – je o dnešku a o věcech, které jsem si dnes nejvíce užila. Nedělala jsem sice nic výjimečného, ale asi i v tom bylo pro mě to kouzlo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kromě toho, že jsem byla načerpat energii v přírodě a poslouchala svůj vlastní playlist, jsem konečně vyzkoušela masku, kterou mi přivezla kamarádka z Tokya. Je od značky LuLuLun a v uzavíratelném balíčku je 7 plátýnek. Víc jsem bohužel nevyčetla. 😀 Masku jsem na pleti nechala asi 15 minut. Překvapilo mě, že dobře držela, i když jsem s ní na obličeji uklízela byt. Po sundání má pleť lehce lepila, a tak jsem si umyla obličej vodou. Po nálsedném usušení byla má pleť zářivá a hladká. Už teď se těším na další!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Každý relaxujeme jiným způsobem. Nela dnes víc, jak půl dne, prospala. Asi doháněla včerejšek, kdy mi v kanceláři rozlila vodu, přinesla k nohám ztvrdlý kus hlíny (máme u dveří malou palmu) a kousala mému největšímu šéfovi tkaničky u bot.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Večer se chystám na relaxační koupel. Musím totiž vyzkoušet některou z věcí, které jsem si přinesla z tiskovky Lush. Představoval se Halloween (ten už je online) i s Vánoci (jsou tu přesně za tři! měsíce) a zaujalo mě tam samozřejmě tak sto vůní a roztomilých produktů. Dnes vyzkouším Monster’s ball. Výsledek vám dám vědět na instagramu!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

No a nakonec, moje pýcha a jedna z největších radostí – má malá kaktusárna. 🙂 Pár už jich to bohužel má za sebou, a tak už dokážu vybalancovat, jak moc se o ně nestarat. Myslím, že s aktuální partičkou si rozumíme. 😀 Jeden krasavec už mi dokonce zdobí stůl i v práci. V tomto ohledu jsem možná staromodní, ale mně žijící květiny dělají radost. Pokud tedy doopravdy žijí (RIP aloe, fialko a další). 😀 Dneska jsme se pěkně hydratovali, ale vody jsme si pouze lokli. Poté následovala ignorace, protože když se moc starám, mají tendenci se naštvat a zežloutnout, a to ani jedna strana nechce. 😀 Dnes to tu je samá sranda a já mám strach, že můj přiblbý humor moc lidí nepochopí. A tak připisuji instrukce, kdy se jen tak klasicky usmívat a kdy se popadat smíchy za břicho, jako v oldschoolové talkshow. [3, 2, 1, SMÍCH]

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mějte se krásně. Na instagramu se vidíme téměř denně, pokud teda srdíčkujete. Ale moje instuice mi říká, že i na blogu se sejdeme zas velmi brzy. Hezký víkend přeji! [3, 2, 1, POTLESK]

Post Navigation