Jsem si jistá, že jste již zaregistrovali novou značku na našem trhu. Její jméno je Tous. Jde o španělskou značku, kterou si můžete vybavit pod logem medvídka. U nás už nějakou dobu měla i své parfémy. Jejich krásné šperky a doplňky se k nám dostaly až tento rok. A v příštím roce se dokonce plánují mnohonásobně rozrůstat! Co se sortimentu týče, vybere si každý – minimalista, maximalista, romantik, modní nadšenec i velmi konzervativní a praktický člověk. Já dostala pozvání do prvního nově otevřeného butiku  OC Černý Most. Ukážu vám, jak obchod vypadá, a také i to, co mě nejvíce zaujalo.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mně osobně se líbí hlavně jejich náramky. Mají je ve všech kovech a dokonce i z přírodních kamínků. Tyto jednoduché z růžového zlata se mi asi líbily nejvíc.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tous ale umí i krásné mini-kabelky nebo drobné náhrdelníky na krk, které vypadají skvěle, když se vrství.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAimg_8367

S prázdnou jsem neodešla. Odnesla jsem si kabelku. Černou kvalitní kabelku jsem sháněla už pár měsíců. Tahle byla ta pravá. (A je z nové kolekce, takže ji ještě můžete sehnat.) Dále jsem si pak vybrala rose gold náhrdelník s malým srdíčkem a náramek z kamínků v mátovém odstínu. Mé oblíbené barvy. Všechny věci nosím denně. Kombinují se skvěle úplně ke všemu. Pokud jde o ceny, Tous koupíte jak za 800 korun, tak i za 20 tisíc. Záleží na tom, jak moc jste nároční. Nabízí klasické stříbrné šperky, ale třeba i diamanty. Nové kolekce a přehled (zatím ne v czk) najdete tady.

1bbe987ac034ca33540f70fa98823347

Podívejte na to překrásné balení! Vše je navíc uloženo v luxusních prachových pytlíčcích.

*Ramínka a náramek byly dárkem k příležitosti slavnostního otevření.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

..

A co dalšího se mi v obchodě líbilo?

Všechny věci z této mé koláže, které byly kompletně i za příznivé ceny.

snimek-obrazovky-2016-09-11-v-23-49-35

Až budete mít cestu na Černý Most, tento obchůdek rozhodně navštivte alespoň na malou prohlídku. 🙂

Post Navigation