Napadlo mě, že bych Vám mohla zas ukázat místo, kde se líčím. Jestli mě už nějakou dobu sledujete, tak určitě víte, že věci okolo sebe velmi ráda měním. Ne, že bych je vyhodila nebo někam schovala, ale prostě je ráda přesouvám. To platí i pro můj beauty koutek. Není tomu tak dávno, kdy jsem se, s úžasnou pomocí mé nejdražší Lindy, snažila důkladně přebrat a zminimalizovat mé kosmetické, no řekněme tomu zásoby. Začaly jsme zlehka kolem osmé večerní. Během toho jsme zkoukly i několik videí a občas se ztratily v nekonečném swatchování. Dopadlo to tak, že jsme měly dotříděno až kolem druhé hodiny ranní. Se svým aktuálním stavem jsem spokojená. I tak bych si určitě vystačila i s polovinou, ale vzhledem k tomu, že jsem totální kosmetický nadšenec, a také o tom často píšu, si myslím, že je to docela v normě. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Teď už se přesuneme k místu činu. Tohle je místo, kde se nejčastěji líčím. Mám tu na zemi poskládaný přehoz (F&F), na kterém provizorně sedím, dokud si nepořídím nějaký taburetík. A hlavně tu mám zrcadlo (IKEA) s policí. Na této polici mám svou péči o pleť, štětce a základní makeup, který využívám téměř při každém líčení. A ještě tu mám tedy položenou (abych ji co nejdříve nezapomněla otestovat) hydratační masku, kterou jsem si nedávno koupila na doporučení vizážistky Kateřiny Brans. Když jsem zmínila péči o pleť, měla jsem na mysli denní a noční hydrataci. Odličování a různé pleťové rituály provozuji spíše v koupelně.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak si můžete sami prohlédnout, produktů tu mám dost, a také je často střídám. Momentálně jsem si jako základ oblíbila dvě kapky avokádového oleje od Havlíka. Mám sušší pleť, a tak tento olejíček používám jako bázi pod makeup. Ten se mi pak snadněji nanáší, a také díky oleji nemám absolutně strach ze suchých šupinek. Pokud chci použít makeup, nanesu si na ruku trochu Make-up coveru od Dermacolu a smíchám jej s rozjasňující bází od NARS nebo když jsem hodě unavená, tak se Strobe creamem od MAC. Poté zakryji kruhy pod očima nějakou dvoj-kombinací korektorů a celý makeup nakonec jemně zafixuji transparentním pudrem od NARS. Jakmile mám hotový základ, upravím si obočí. Když mám náladu, čas nebo potřebu, další produkty si pak vytahuji z šuplíků, které mám na pravé straně hned po ruce. Ale někdy si vystačím už jen s balzámem a řasenkou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak můžete vidět na fotkách, o svůj koutek se dělím s Nelou. 😀 Už jako mimino si tohle místo tenkrát vybrala za své oblíbené. Do teď ji z něj musím odstrkovat a vyhánět, když pospíchám a potřebuji se upravit, a nemám zrovna čas se o svůj posed dělit. Občas ji zastihnu, jak se prohlíží v zrcadle nebo mě skrz něj pozoruje. Také mi ze zvědavosti šmejdí, ale naštěstí jen nevinně očmuchává.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zmínila jsem šuplíky, a tak se k nim ještě, alespoň v rychlosti, přesunu. Tento malý dřevěný pořadač (IKEA) mám už několik let a stále mi slouží. V budoucnu se ale určitě poohlédnu po něčem zajímavějším. Zatím jsem ale stále vcelku spokojená. Navíc mi aktuálně slouží i jako malá zahrádka a noční stolek zároveň. Uvnitř šuplíků mám kuchyňské pořadače (IKEA), které byly pravděpodobně určeny na příbory apod., ale však to znáte. My holky si umíme poradit! Na následujících fotkách můžete vidět tři ze čtyř šuplíků. V prvním mám makeupy a další produkty na základové líčení pleti. Druhý šuplík obsahuje mé oblíbené bronzery, tvářenky a rozjasňovače. Ve třetím skladuji všechny své produkty na rty (pokud je teda zrovna neskladuji po kabelkách, haha). No a čtvrtý jsem nefotila. Ukážu Vám jej někdy samostatně. Mám tam paletky a produkty na oči, ale stále tak nějak uspořádané ne podle mých představ.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERATo by bylo k mému oblíbenému koutku ložnice, mám pocit, že vše. Doufám, že se Vám u mě líbilo, a že Vás bavil i článek. Pokud máte jakékoliv dotazy, co se dekoru i kosmetiky týče, směřujte je do komentářů. Na všechny Vám velmi ráda odpovím. Jinak toto je můj první článek kompletně připravený (fotky) a napsaný na macu, a tak prosím buďte shovívaví, pokud tu něco není tak, jak jste zvyklí. Teprve se s ním učím. 🙂

Post Navigation