OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Psala jsem, že tu články nebudou tak často a ony tu nakonec měsíc nebyly vůbec. Ale víte, jak mi taková pauza prospěla? Potřebovala jsem čas jen na sebe. Vždycky poslouchám sama sebe. Dám na svou intuici. Konám, jak cítím. A vždy se mi to vyplatí. Nikdy pak nemám potřebu přemýšlet nad tím, “a co kdybych to tenkrát udělala podle sebe”. Často pomyslím na to, co bych asi teď měla, co se ode mě očekává, ale honem rychle se vzpamatuji a přehoupnu myšlenky na svůj mood. Platí na mě připomenutí si klišé ŽIJU JEN JEDNOU. Je to jedna z věcí, která mě nakopne dělat věci tak, jak chci já. A proto jsem se taky pustila do realizace něčeho, o čem přemýšlím už roky. Nikdy v budoucnu nebudu muset přemýšlet nad tím, “a co kdybych to tenkrát zkusila”. Detaily Vám určitě prozradím, ale až někdy po létě. Bude na tom ještě kus práce, ale moc se na vše těším.

A díky tomu mám momentálně i mnohem větší chuť psát blog, protože jsem si v hlavě ujasnila, jaké jsou mé cíle, ať už v blogu, tak v osobním a pracovním životě. V minulosti jsem přemýšlela tak, že se blogem jednou budu živit, což už tak ve svých myšlenkách dávno nemám. I přestože mě blog z velké části živil a živí, dokážu zůstat sama sebou a myslet na zadní přední vrátka. Vidím kolem sebe, jak tenhle byznys lidi mění. Spousta blogerů píše blog jen kvůli penězům, slávě a lásce k materialismu, a vedle toho focení/”psaní”/účasti na tiskových konferencích nic jiného pomalu nedělají a ani neumí, což mě děsí, občas se nad tím i pobavím a hlavně vím, že to tak určitě mít nechci. Jsem si ale jistá, že se blogem uživit dá, aniž byste měnili své já a zpívali písničku jiných, jen protože Vás za to platí. Ale ponechat si svou osobnost, přestože pracuji i na reklamě, u nás v ČR/SK skoro nikdo nezvládá.

Já už ale nad tímhle přemýšlet nechci. Chci mít svou kariéru, plnohodnotný osobní život, spoustu dalších zájmů a vedle toho pak i blog, který budu psát pro radost a jehož články budou mít nějakou výpovědní hodnotu. Mám ráda kvalitu a upřednostňuji ji nad kvantitou, ale nejsem materialista a snažím se ve svém životě aplikovat minimalismus. Takže vlastně tohle není žádná nová Mia, ale Mia, která je víc a víc ráda sama sebou.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dress COS – bag ZARA – shoes ADIDAS – necklace TOPSHOP – watch KOMONO – makeup MAC – hair BARBORA.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

*Za krásné fotky moc děkuji Dom by Dom.

Post Navigation