Tak jo. Sice moc nejsem na novoroční předsevzetí, protože když něco chci, jdu si za tím bez ohledu na to, jestli je začátek, polovina nebo konec roku, ale rozhodla jsem se pro vytvoření si malého přehledu věcí, které bych si chtěla v první polovině tohoto roku pořídit. Ráda bych si tímto wishlistem ujasnila, co opravdu potřebuji, a zamezila tak unáhleným neplánovaným nákupům.

  • Nedávno jsem si koupila šedý dlouhý vlněný kabát a ráda bych si ještě pořídila jeden hnědý. Chci aby byl také z kvalitního materiálu, jednoduchého střihu bez zapínání. Vlastním samé parky a bundy a pozoruji, že ačkoliv jich mám několik, nosím je dost nerada. Takže bych mohla udělat čistku, nějakých se zbavit a pořídit si ještě jeden pořádný camel coat.
  • Další položka není úplnou nutností, ale i tak bych si ráda letos pořídila novou kabelku. Byla bych ráda pokud by se mi podařilo sehnat nějakou pěknou a praktickou, ideálně v jiné barvě než v černé. Černou mám maxi shopper bag ze Zary, střední kabelku z Topshopu, crossbody menší kabelku z Reserved a kožené psaníčko z Topshopu. Ha ha. Takže to by stačilo. Bylo by super mít i nějakou větší/střední kabelku v šedé nebo jiné neutrální barvě.
  • Do čeho jsem se zamilovala je New Era New York Yankees 39thirty fitted cap. Nepamatuji si, že bych někdy nosila kšiltovky, ale ráda zkouším nové věci a mám pocit, že by nějaká taková k mému stylu celkem sedla. Ráda bych sehnala černou, navy nebo šedou v mé velikosti.
  • Co si letos rozhodně musím pořídit jsou další tepláky. Čtete dobře. Jedny skvělé jsem dostala od maminy k Vánocům a je mi v nich tak pohodlně, že je často nosím nejen cestou na cvičení, ale i když jedu na nákupy potravin nebo třeba do IKEA. V minulosti bych si asi klepala na čelo, kdyby mi někdo řekl, že budu chodit po Praze v teplákách, ale dneska už to vůbec neřeším. I tepláky můžou vypadat skvěle a hlavně se v nich cítím skvěle, takže vyřešeno.
  • Ano, i mně se to stalo. Došly mi všechny sedící make-upy a už tak měsíc používám smíchané tři korektory dohromady. Jejich kombinace odstínů a krytí mi naprosto stačí, ale nerada bych si je všechny vypotřebovala, vzhledem k tomu, že nejsou úplně nejlevnější, proto bych si ráda pořídila kvalitní hydratační makeup, který bude středně krýt a sedne mi skvěle hlavně odstínově. Velmi mě zaujal Intensive skin serum foundation spf 40 značky Bobbi Brown. V butiku jsem již před Vánoci poprosila vizážistku, aby mi pomohla vybrat odstín a ten mi sedl naprosto dokonale, takže do něj asi půjdu. Pokud jde o makeup, jsem si jistá, že je chytré si připlatit. A jasně, že bych se vůbec nezlobila, kdybych k makeupu měla i originální Bobbi foundation štětec.
  • Kamarádce jsem k Vánocům pořídila Konjac sponge a už mi ji stačila pochválit, takže ji letos musím vyzkoušet i já. Je to něco nového a jsem na tento způsob čištění pleti velmi zvědavá.
  • Minulý rok jsem šněrovacímu trendu na botách odolala. Jediný pár, který mě zaujal, byl od Balenciaga, když jsem byla na pracovním výletě v Milánu, ale vzhledem k jeho ceně jsem jaksi odolala. Letos, pokud na nějaké hezké boty se šněrováním narazím a budou mi dobře sedět, tak do nich asi půjdu.
  • A teď k nejpotřebnějším třem věcem. Tou první je hezký bytelný kryt na telefon. Všechny mám poškrábané nebo jinak zničené. Aktuálně mám telefon v krytu, na kterém je Ariana Grande, který jsem si minulý rok dovezla z Berlína z koncertu, ale upřímně se za něj trochu stydím. Ariany zpěv miluji, ty vzpomínky miluji, ale na telefonu ji mít nemusím, ha ha.
  • Další věcí, kterou nutně potřebuji je spodní prádlo. Mám nejraději nebarevné a bezešvé, ale nepohrdla bych i nějakou pěknou krajkovou podprsenkou. A také si chci letos pořídit nějaký CK komplet, protože věřtě mi nebo ne, žádné prádlo od Kleina , kromě pyžama, ještě nemám! Justin Bieber by se mi vysmál. Nedávno jsem někde četla, že má své #mycalvins na jedno použití. 😀
  • A ze všeho nejvíce bych potřebovala nový notebook, protože momentálně používám naprostého chudáčka, starého dědečka. Ale to bude asi zdlouhavější proces, protože musím vybrat takový, který bude super, jak vzhledově, tak i vnitřkem.

source pinterest

Jaké tři nejdůležitější věci si letos na svůj nákupní seznam napíšete vy?

 

Post Navigation