Ahoj všichni! Tak už jsem plně online. Mám tu pro Vás pro dnešek smršť random fotek z posledních pár dnů. Asi jste už zaznamenali, že jsem se přestěhovala do Prahy. Mám z toho obrovskou radost, protože si plním své životní sny, ať už jde o bydlení (podkroví, velká kuchyň, velká vana, a další), tak i ve všech dalších záležitostech. Budu se Vám teď ozývat častěji, než je zvykem, tak doufám, že se na Kissbook budete stále vracet, a že Vás to tu bude bavit a inspirovat. Slibuji, že se o to budu 100% snažit. Tak a teď už k dnešním článku.
To, že se chci stěhovat jsem plánovala už skoro rok, takže jsem si spoustu věcí do výbavy nakoupila už během té doby. Ale přesto jsem po přestěhování samozřejmě nevynechala (hned dvojnásobné) navštívení obchodu Ikea. Tam jsem načerpala mnoho inspirace. Jejich nápady na dekorování pokojů se mi vážně moc líbí.
Velké, těžké a neskladné věci jsem si objednala, takže mi je teprve přivezou, ale i tak jsem táhla tisíc maličkostí, které ale dělají domov domovem. Nemám ráda “pracholepky”, ale mám ráda útulné bydlení, takže jsem si nakoupila hodně malých úložných dílů, květin a několik funkčních věcí.

Nakupování věcí do domácnosti mi dělá radost, ale jasně, že si jí dělám ráda i jinde.

V Bubbleology mají novou limitku Pink joy (ananas, vanilka a granátové jablko, a tu Vám tedy rozhodně doporučuji.

A teď už tedy vítejte u mě doma! Nemám to tu zdaleka hotové. V obýváku mi chybí stůl, v koupelně zas police, v pokoji bude zrcadlo, nástěnka a možná si časem pořídím i nový jídelní stůl, ale přijde mi fajn, ukazovat Vám ty pokroky, než jen slibovat, že Vám můj byt jednou ukážu.

Tu podlahu miluji. Mám ji úplně všude. <3
Zatím mám potřebné produkty všude položené (na vaně, okenním parapetu, na umyvadle), ale až mi přivezou polici, chci jich mít všude méně. Působí to na mě neupraveně a také trochu jako “pracholep”.

Značku Naturalium jsem si v poslední době zamilovala. Ty vůně jsou úžasné.
Aloe Vera! Mám je moc ráda. Chci si jich pořídit určitě víc.

Momentálně píši na tom největším soustruhu, ale můj notebook šel do nebe a tento stále skvěle funguje, takže jsem za něj ráda, ať už vypadá, jak vypadá, haha. Jinak možná jste si všimli, že mám všude různé předměty z cest nebo dárky od mých blízkých. Ráda se takovými věcmi obklopuji.


Mám radost i z toho, že mi chodí do schránky noviny Naše Praha 4, haha. Tak moc jsem tu ráda.

 Má první zásilka na novu adresu! Přenádherný košík květin od Le Bouquet.

 Kromě aloe miluji i čaje, horkou čokoládu, oříšky, maršmalouny, svíčky a kaktusy!

Nová kabelka z Reserved! Ještě o ní bude řeč.
Něco pro Vás mám! <3

Moje království!
Ups… Před stěhováním jsem produkty na rty zmenšila na polovinu. Ale pořád toho mám hrozně moc.

Tak jak se Vám první návštěva u mě líbila? Doufám že natolik, že přijdete zas! 🙂

Post Navigation